Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Son Aktiviteler
Gamengame 90 Cap EU & CH ...
Yazar: Gargamel
Dün, Saat: 11:29

 
Forum İstatistikleri

Toplam Üyeler: 272,   Son Üye: safak1641,   Toplam Konular: 1,   Toplam Yorumlar: 1,   Detaylı İstatistikler


  Gamengame 90 Cap EU & CH Server Detayları
Yazar: Gargamel - Dün, Saat: 11:29 - Forum: Haberler ve Duyurular - Yorum Yok

Merhabalar Gamengame Oyuncuları

OYUN SENARYOSU
Oyunumuz 90 cap olup EU & CH ırkının var olduğu bir serverdir. x10 rateler ile kasmanız ne çok zor nede çok kolay olacak. Bir private servere en uygun rateler belirlenmiştir. Gold drobu da bu ratelere oranla en iyi şekilde optimize edildi. Oyunun başlangıcında ücretsiz verilen ve item mall aracılığı ile alınan EXP/SP ticketları mevcut ratelere göre ayarlanmıştır. Kullandığınızda 2 kat fazla exp ve sp kazanabileceksiniz.

SOX RATE
Sox rateler serverın ilk gününden itibaren açık olacak. Düşük levellerde sox oranı oldukça yüksek iken level ilerledikçe sox rate düşecek. Oyunumuzda bot serbest olduğu için drop konusunda bir sıkıntı çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz. Kasma alanlarına geldiğimizde ise şu an Jangan, Donwhang,Donwhang (Cave), Hotan, Roc Mountain, Samarkand, Constantinople, Jangan Cave (90 Moblar) mevcut. Oyun içerisinde tüm olumlu olumsuz senaryoları yöneticiler olarak kurguladık ve planladık. Olası problemlerde anında müdahale etmek için profesyonel bir ekibe sahibiz. Sunucumuzda oluşabilecek eksiklikler ve yenilikler için düzenli bakımlar yapılacaktır.Server açarken planımız daima uzun ömürlü ve değerli olması yönündedir.

KISA BİLGİLER
• Devil sistemi var fakat artı basma sistemi yok.

DETAYLI BİLGİLER
Oyunumuzu hazırlarken detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Altyapısal çalışmalar yaklaşık 1 hafta önce tamamlandı. Şu anda ise senaryo ve günlük oynayışı etkileyen bazı detaylar üzerinde uğraşıyoruz. Burada yazılan bilgiler %100 kesinlik içermemektedir. Gerek görüldüğünde değişiklik yapabiliriz. Netleşmeden bazı unsurları da yazmak istemedik. Söylediğimiz gibi çalışmalar sürmektedir. Gün geçtikçe detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Serverın açılma sürecinde oyunun oynanışı ile ilgili gerek görülen rehberler hazırlanacak. Bunun dışında siz oyuna girip başladığınızda da keşfedebilirsiniz. Noktası noktasına oyunda var olan her şeyi yazmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.

İyi eğlenceler dileriz
Gamengame Ekibi

Bu konuyu yazdır

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 61 kullanıcı aktif » 1 Kayıtlı
» 57 Ziyaretçi
[BOT] Bing, [BOT] Google, [BOT] Yandex, Gargamel

Kullanıcı Paneli

Hoşgeldin, Ziyaretçi

Kayit olmak istemez misin?


  Kayıt ol

Navigasyon


Son Konular

Forum software by © MyBB © GAMENGAME BİLİŞİM A.Ş.