*  [DUYURU] Bizimle Çalışmak İster misiniz ?
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
86
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
*******
124
(Mesajlar)
67
(Konular)
11-11-2020
(Kayıt Tarihi)
45
(Rep Puanı)
Ruh Hali:
Arastirmaci
Server:
Belirtilmemiş
Job:
Thief
#1
25-12-2020, Saat: 01:48 (Son Düzenleme: 28-12-2020, Saat: 23:55, Düzenleyen: Gargamel.)
Alıntı:GamenGame'de Neden Çalışmalıyım ? Bana Ne Faydası Olacak ?
GamenGame 2016 senesinde küçük bir şahıs forumu olarak yayın hayatına başlayıp zaman içerisinde büyük bir Silkroad Online forumu haline gelmiştir. Silkroad Online TR hakkında en çok kullanıcıya sahip forum sitesidir.

GamenGame'de görev yapmanızın size bir çok faydalı geri dönüşür olabilir. Bunların bazılarından kısaca bahsedersek :

1. Forumlar, bloglar ve internet ortamı hakkında çok yeni bilgiler öğrenir öğrendiklerinizi insanlarla paylaşıp insanlara faydalı olur ve bunun neticesinde bir deneyim kazanırsınız. Eğer bir gün kendi sitenizi veya blogunuzu açmak isterseniz GamenGame'deki tecrübeleriniz ve deneyimleriniz sayesinde hiç zorlanmadan ne yapacağınızı bilerek kolay bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

2. Yukarıdada belirttiğimiz gibi GamenGame son yıllarda Silkroad Online topluluğunun bir hayli ilgisini çekmiştir. Elbetteki Silkroad Online Topluluğu olması sizleri yanıltmasın sonuçta burada konular ve rehber paylaşacaksınız ve forum yönetimi ve kullanımı anlamında deneyim kazanıcaksınız. Bunun size faydası ise şu şekilde olabilir. GamenGame de yaptığınız paylaşımlar, rehberler herhangi bir kurum veya kuruluş tarafından beğenilebilir ve size muhabirlik, yazarlık, editörlük gibi ciddi fırsat ya da teklifler sunulabilir. Böyle bir durumda isterseniz boş zamanlarınızı değerledirip bu işi yaparak biraz para kazanabilir veya isterseniz tamamen bu işlere yönelerek hayatınızın mesleği haline getirebilir geçiminizi bundan sağlayabilirsiniz.

3. Son olarak bahsetmek istediğimiz önemli bir avantaj ise Saygınlık. GamenGame binlerce kişiye hitap eden son derece düzenli tertipli ve kaliteli bir platformdur. Böylesine büyük bir platformda görev yapmak ve temsil etmek size prestij ve saygınlık kazandırır. Şuan belki istenilen düzeyde değiliz ama 1-2 yıl içerisinde GamenGame'de görev aldım diyen birine insanlar imrenerek bakacak. Bu yönde çalışma ve planlarımız var ve başarıya ulaşacağımızdan oldukça eminiz.

Yukarıda sayılan maddeler sadece önemli birkaç sebep, GamenGame'de görev almak size bunlardan çok daha fazlasını kazandıracak ve bir gün geriye dönüp baktığınızda iyi ki GamenGame'de görev almışım diyeceksiniz kendi kendinize.


Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

Bizimle uzun soluklu çalışabilecek, sorumluluk sahibi, istikrarlı, çalışkan ve dürüst takım arkadaşları arıyoruz. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız, bu büyük topluluğun yönetiminde söz hakkı sahibi olmak istiyorsanız, hem birşeyler öğrenip hem de öğretmek, hem birşeyler kazanıp hem de kazandırmak istiyorsanız aşağıdaki kriterlere uyuyursanız en alttaki Moderatör başvuru formunu doldurup bize gönderiniz.

Eğer iş, okul veya ailevi sorunlar yüzünden kendinizden tam emin olamıyorsanız, lütfen başvuruda bulunmayınız. Bize kesin kararlı ve sürekli olarak istikrar sağlayabilecek arkadaşlar gerekli. Yönetimimiz bunu gözardı eden kişiler yüzünden son derece zor duruma düşmekte, bu konuda gereken hassasiyeti göstermenizi rica ediyoruz.

Foruma yeni üye olmuş olanlar (üyeliği 1 aydan daha eski olmayanlar), forumdan banlanmış olup yeni hesapla foruma dönenler, daha önceden yönetimde olup yönetimden ayrılanlar, forumda herhangi bir paylaşımı olmayanlar. Türkçeyi düzgün kullanmayanlar, takım çalışması yapamayacak olanlar, istikrarlı bir şekilde foruma katkı sağlayamayacak olanlar, sorumluluk sahibi olmayanlar, hoşgörü ve anlayıştan yoksun olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Moderatör Alınacak Bölümler :

Silkroad Online Türkiye ile ilgili tüm bölümler ve Off Topic - Müzik ve Sinema bölümlerine 1 veya 2'şer mod alınacaktır.


Moderatör Başvuru Form'u Kabul Edilmeyenler :

- Moderatör başvurusu yapmadan önce yukarıdaki "Kriter ve UYARILARI" okumadan başvuru yapanlar

- Kendi kişisel istekleri ve yöneticileri kandırmak için form dolduranlar.

- İstenilen bilgileri eksik verenler (İstenilen tüm bilgiler eksizce harfiyen verilmelidir hiç bir bahane kabul edilmeyecektir.)

- İstenilen bilgileri yanlış verenler (Verilen tüm bilgiler araştırılacaktır herhangi bir yanlışlık tesbit edilirse başvurunun reddedilmesiyle kalınmayacağı gibi kişi forumdan atılacaktır.)

- Modaratör başvuru formunu 2 kez ve daha fazla gönderenler.


Moderatör "Seçilirken" neye göre seçilir ?

- Bölümle ilgisine, alakasına ve sunmuş olduğu rehber konusuna.

- Forumda faydalı özgün (alıntı olmayan) konu ve mesajları olup olmadığına

- Forum içinda konuşma tarzı & Türkçeye hakimiyeti ve diğer üyelerle ilişkisine

- Forumda günlük online ve aktif olma süresine

- Sadece "Mod.Başvurusu" için çalışıp çalışmadığına

- Forum için daimi birisi olup/olmayacağına


Moderatör Başvuru Formu : https://www.kisa.link/Ok78

Başvurularınızı aşağıdaki linkte bulunan formu eksiksizce doldurarak yapabilirsiniz.

Önemli Not : Görev Almak İstediğiniz Bölüm ve Nedeni kısmına başvuru için yeni hazırlanmış rehber konusu link'i eklenmek zorunda. Tamamen size ait olmayıpta Alıntı konu hazırlarsanız başvurunuz görmezden gelinecektir. Moderatör başvuru formuna gireceğiniz bilgiler tamamen gizli olacaktır ve kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Moderatör başvuru formlarını sadece forumun 2 admini görebilmektedir.
[Resim: 2Ns5u4.gif]


Hızlı Menü: